Cześć! Jestem Ania i naprawdę mi miło, że tu jesteś

Ten podcast nie powstałby gdyby nie udział wspaniałych gości: ekspertek i ekspertów w swojej dziedzinie.

Kim jestem

Cześć! Jestem Anna Harężlak i na co dzień tworzę komunikację, a po pracy nagrywam podcasty.

Nareszcie Na Swoim to podcast, do którego zapraszam ekspertów i ekspertki z różnych obszarów związanych z budowaniem marki osobistej albo własnej firmy.

Słuchając tych rozmów dowiesz się, co to personal branding, jak stworzyć skuteczną komunikację, jak działać w social mediach i wiele innych przydatnych rzeczy. Osobnym cyklem są odcinki o bezpieczeństwie Twoich pieniędzy i Twoim w sieci. Dzielę się także swoim doświadczeniem z zakresu nagrywania podcastów, więc jeśli myślisz nad własnym podcastem, to chętnie Ci w tym pomogę.

Każdy odcinek uzupełniam linkami, materiałami dodatkowymi, które pozwolą Ci poszerzać wiedzę, poznawać nowe narzędzia. No ale przede wszystkim nie musisz skupiać się na notowaniu podczas słuchania, bo zawsze dostaniesz notatkę ode mnie.

Ponieważ uwielbiam dwustronną komunikację zawsze chętnie czytam wiadomości od słuchaczek i słuchaczy, więc zachęcam Cię – pisz do mnie śmiało!

Ania Harężlak

Szefowa Zamieszania

Our Staff Team

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla fermentum enim nec velit lobortis, quis imperdiet nulla mollis. Etiam ut libero ipsum.

Dołączysz do grona gości?

Zapraszam Cię do podcastu