KREATYWNOŚĆ W BIZNESIE TO PODSTAWA

Cześć mam na imię Ania i bardzo się cieszę, że do nas trafiłaś/trafiłeś. Jak widzisz (LinkedIn), całe życie pracuję na etacie i możesz się zastanawiać, o co chodzi z tym „na swoim”. Zrobiłyśmy to miejsce z myślą o osobach, które prowadzą, zaczynają prowadzić, albo przymierzają się do prowadzenia własnego biznesu.

Po co mi to, skoro mam dość zawodowych zajęć i zainteresowań? Najprościej powiedzieć – chcę dzielić się z Tobą swoim doświadczeniem. Wiem, że sprzedaż, obsługa klienta i jeszcze do tego dbanie o to, żeby był zadowolony to szkoła życia. Gdybym na początku mojej drogi wiedziała to, co wiem dziś, to na pewno sprzedawałabym o wiele, wiele więcej. A fakt, że jestem wykładowcą akademickim, potwierdza to, że lubię dzielić się wiedzą.

Każdy może być sprzedawcą. To praca zarówno dla introwertyków i ekstrawertyków.

Łączę wiedzę sprzedażową z CX (customer experience), copywritingiem i komunikacją. Grafikiem komputerowym nie jestem, ale lubię poczarować w Photoshopie.

Czasem trzeba zmienić podejście do biznesu, klientów, sprzedaży etc.  Wtedy jest pole do popisu dla kreatywności.

Sporo czytam, biegam, a kiedy mam więcej czasu robię zdjęcia z drona. Marzę o tym, żeby nauczyć się robić piękne animacje i pojechać do Chorwacji.

Jeśli masz pytania, chcesz się poradzić o coś zapytać – pisz śmiało bez krępacji :)

– Najlepszości Ania