Cześć, mam na imię Justyna i bardzo mi miło, że tutaj jesteś, oraz że chcesz dowiedzieć się o mnie czegoś więcej.

Jestem tutaj po to, by dzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu budowania zespołów i sprzedaży. Będę pisać dla Ciebie o tym, w jaki sposób powinieneś/powinnaś dobrać ludzi do swojej firmy, tak aby cieszyć się stabilnym i dobrze działającym zespołem.

Od lat jestem związana z doradztwem personalnym (rekrutacją pracowników, budowaniem i utrzymywaniem motywacji, zarządzaniem zmianą), gdzie miałam okazję doświadczyć zarówno wzlotów i upadków. Nie spodziewaj się, że będę tutaj pisać tylko o pozytywnych stronach współpracy z ludźmi, przeciwnie, będę opowiadać również o moich porażkach i upadkach, po to, abyś mógł/mogła uczyć się na moich błędach, a nie swoich!

Początki mojej kariery zawodowej skupiały się na sprzedaży (B2C business to client, czyli klienci indywidulani), gdzie jako osoba introwertyczna miałam spory problem, by przełamać stres w kontaktach z klientami. Ale udało się! Dzisiaj pracuję w wielu obszarach. Wspomniane przeze mnie doradztwo personalne to tylko niewielka cegiełka spośród tego, co udało mi się zbudować ciężką i konsekwentną pracą.

Na co dzień odpowiadam również za sprzedaż (B2B business-to-business, czyli transakcje z podmiotami gospodarczymi), co pokochałam i w czym czuję się jak ryba w wodzie!

Dodatkowo jestem nauczycielką akademicką na Akademii WSB, gdzie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem właśnie z zakresu sprzedaży, negocjacji, zarządzania zespołami. Jestem także Certyfikowanym Trenerem Biznesu oraz Trenerem Zmiany.

A po pracy… spędzam czas z Ophelią – moją buldożką francuską, o której marzyłam przez ostatnie 10 lat. Uwielbiam czytać książki i rozwiązywać krzyżówki.

Mam nadzieję, że dowiesz się ode mnie czegoś nowego i wartościowego dla Twojego Biznesu

– Justyna