Witamy Cię Droga Czytelniczko/Drogi Czytelniku na naszej stronie. Czuj się tu dobrze, rozglądaj się śmiało, czytaj, oglądaj, słuchaj i pisz do nas.

Wystartowałyśmy w 2021 roku, ale pomysł i plan na naszą stronę kiełkował już od dłuższego czasu.

Jesteśmy siostrami i oprócz tego łączy nas sprzedaż, a dzieli cała reszta.

Naszą ideą, która przyświecała nam przez ostatnie lata, było wsparcie nowych, małych, dużych biznesów. Niezależnie od branży, liczby pracowników, tego, czy jesteście dopiero na początku, a może na razie się zastanawiacie nad własnym biznesem.

· Zaczynasz pracę w sprzedaży, komunikacji, customer experience – podpowiemy co i jak.
· Chcesz sprzedawać więcej i mieć więcej zadowolonych klientów – damy swoje rady.
· Nie wiesz, jak pisać, tworzyć fajne treści, które „kupią” Twoich klientów – znamy się na tym. Chcesz nauczyć się projektować grafiki, infografiki, materiały wizualne – wiemy coś o tym.
· A może znudziły Ci się (Tobie i Twoim klientom) szablony prezentacji, ofert etc. – czarujemy tym na co dzień.
· Chcesz zbudować zespół, ale nie wiesz na, co powinieneś/powinnaś zwrócić uwagę, aby trafić na właściwe osoby – spokojnie, wszystko Ci powiemy.
· Być może udało Ci się go już stworzyć, ale ciągle mierzysz się z problemami licznych odejść pracowników lub brakiem zaangażowania – wskażemy Ci obszary, nad którymi powinieneś popracować, aby wyeliminować powstałe błędy.
· Nie wiesz co zrobić, aby Twoi ludzie dawali z siebie wszystko, pracując dla Ciebie – nie martw się, jesteśmy tutaj po to, by Ci to powiedzieć.

Cały czas pracujemy nad swoimi treściami – artykułami, filmikami, a także planujemy uruchomić podcast! Więc możesz nas czytać, słuchać i oglądać – wybierz, co najbardziej Ci odpowiada.

Dobrej lektury!

Ania&Justyna