Goście

Ten podcast nie powstałby gdyby nie udział wspaniałych gości: ekspertek i ekspertów w swojej dziedzinie.

Współtwórcy podcastu

Dołącz do grona ekspertek i ekspertów w moim podcaście. Chcesz wystąpić w podcaście Nareszcie Na Swoim i podzielić się wiedzą przydatną w pracy, biznesie i w życiu?

Znasz się na swojej branży i uważasz, że Twoje doświadczenie pomoże innym osobom prowadzącym firmę w drodze do rozwoju? Zapraszam Cię do podcastu!

Adrian Prętkiewicz

Połączenie consultingu i marketingu, wraz z działaniami reklamowymi umożliwia podejmowanie trafnych decyzji, a także kompleksowe wsparcie, zależnie od potrzeb. To niezastąpiona wartość, która budowana przez lata, przynosi efekt w postaci rzetelnych, transparentnych i prowadzonych z pełnym zaangażowaniem działań.

Ewa Stec

Eksperta od well-bingu i komunikacji, osoba która wie co to dobrostan i autorka Happy News, które ukazują się co piątek i jest to jeden z powodów dla których warto Ewą obserwować na LinkedInie. 

Justyna Harężlak

Headhunterka, trenerka zmiany i biznesu, wykładowczyni akademicka, twórczyni projektu „Grono kobiet”, pasjonatka etykiety w biznesie doradczyni biznesowa i zawodowa, ale przede wszystkim kobieta swojego życia!

Anna Winiczeńko

Wirtualna asystentka, która może wspierać Twój biznes swoimi umiejętnościami i wiedzą. Pomoże zamienić Twoje wizje i pomysły na zrealizowane projekty i działania.

Magda Mrozek

Rozwijaj Twoją działalność online skutecznie i z radością! Magda pokazuje, że marketing oraz media społecznościowe nie muszą być trudne. Działaj i twórz z realnymi efektami. Wszystko na własnych zasadach!

Dołączysz do grona gości?

Zapraszam Cię do podcastu